Firma e-conectors partnerem AGH 0
Firma e-conectors partnerem AGH

Firma e-connectors została partnerem partnerem AGH Racing. Kibicujemy i wspieramy studentów z Akademi Górniczo Hutniczej w Krakowie. AGH Racing to zespół składający się ze studentów, którzy zajmują się budową prawdziwego bolidu wyścigowego klasy Formula Student/Formula SAE . W poprzednim roku akademickim studenci stworzyli swój premierowy samochód, którym wystartowali na zawodach w Anglii oraz na Węgrzech. Jest to największy projekt realizowany obecnie przez AGH. Nasza firma dołączyła do partnerów AGH Racing w birzącym roku. Będziemy śledzić poczynania młodych studentów i w miare możliwości wspierać produktami najwyższej jakości. Życzymy wielu sukcesów młodym zdolnym przyszłym inżynierom :-)

czytaj całość »
Gniazda bezpiecznikowe 0
Gniazda bezpiecznikowe

MTA

Gniazda bezpiecznikowe MTA zostały zaprojektowane tak aby zaoferować klientowi szeroki wybór do różnorodnego zastosowania. MTA posiada oprawy dla wszystkich rodzajów bezpieczników stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Oprawki bezpieczników MiniVal, UniVal, Maxival, MidiVal i MegaVal, PowerVAL. Dostępne w wersji otwartej zamkniętej  lub wodoodpornej. W zależności o warunków pracy każdy znajdzie swoje optymalne zastosowanie,   mogą być użyte w zależności od potrzeb. Dzięki możliwości ich sprzęgania, łączenia mogą być montowane razem lub oddzielnie. Dostępne oprawy w różnej kolorystyce co pozwala na lepszą identyfikację natężenia bezpiecznika.

czytaj całość »
Złącza elektryczne 0
Złącza elektryczne

Posiadamy bardzo szeroką ofertę złącz elektrycznych producenta MTA. Złącza elektryczne sygnałowe (C280) oraz złącza mocy (Powrer) stosowane na pierwszy montaż do samochodów oraz maszyn. Połączenia hermetyczne gwarantują niezawodność instalacji w każdych warunkach atmosferycznych. 

czytaj całość »
Konektory samochodowe 0
Konektory samochodowe

Sklep e-connectors posiada bogatą ofertę na konektory występujące w branży motoryzacyjnej. Komponenty które oferujemy pochodzą od takich producentów jak TE Conectivity, MTA, Delphi. Tyco Electronics. Wszystkie te firmy są doskonale znane koncernom motoryzacyjnym a ich produkty powszechnie używane przy produkcji wiązek elektrycznych do samochodów, łodzi, maszyn i urządzań. Oczywiście wszystkie produkty wytwarzane zgodnie z normami ISO. Nasz sklep oferuje konektory do wszystkich marek samochodów. Znajdziesz tu konektory typu: Sicma, Flat, Supersaal, Metripack, JPT, JT, STP, MKF, MFS. a także konektory standardowe oraz konektory izolowane. Sklep e-connectors ciągle wzbogaca swoją ofertę w dążeniu do sprostania oczekiwaniom klienta.

czytaj całość »
Informacje o sklepie 0

W tym sklepie znajdziesz oryginalne podzespoły elektryki motoryzacyjnej. Zaopatrujemy warsztaty, serwisy a także producentów wiązek do aut oraz łodzi. Towar który sprzedajemy jest najwyższej jakości. Zapraszamy do stałej współpracy, jesteśmy elastyczni i dążymy do pełnej satysfakcji klienta. Zależy nam na współpracy która daje nie tylko obopólne satysfakcję biznesowe ale także czyni naszą codzienność przyjemniejszą i ciekawszą.

czytaj całość »
PopUp

WITAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl